Mesleki Gelişim Dersi Megep Modulleri (Güncel)

MESLEKİ GELİŞİM DERSİ MEGEP MODÜLLERİ Öğrencinin yaşam boyu kullanabileceği ve mesleki gelişmesine yararlı olabilecek; iyi ilişkiler kurabilme, öğrenmeyi öğrenme, bilgiye ulaşma, girişimcilik ve iş fikirleri üretme, işe uyum sağlama, kendini geliştirme ve problem çözme gibi bilgi ve becerilerin verildiğiderstir.

Bilgisayar Destekli Soğutma Meslek Resmi Megep Modülleri

Bilgisayar Destekli Soğutma Meslek Resmi Megep Modülleri BİLGİSAYAR DESTEKLİ SOĞUTMA MESLEK RESİM Sanayi tipi soğutucu, soğuk depo, frigorifik soğutma ve birleşik sistem devreleri, bağlantı şemaları ve montaj ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Bilgisayar Destekli İklimlendirme Meslek Resmi Megep Modülleri

Bilgisayar Destekli İklimlendirme Meslek Resmi Megep Modülleri BİLGİSAYAR DESTEKLİ İKLİMLENDİRME MESLEK RESİM Merkezî iklimlendirme, havalandırma sistemi ve su soğutma kulesi soğutma devre şemaları ve projelerini bilgisayar ortamında çizebilme ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Basit Soğutma Devreleri Megep Modülleri

Basit Soğutma Devreleri Megep Modülleri BASİT SOĞUTMA DEVRELERİ Soğutma ana devre elemanları; kompresör, kondenser, genleşme elemanı ve evaporatörün montajı ve elektrik devre elemanları; röle, termik, kondansatör bağlantıları ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Bilgisayar Destekli Tesisat Meslek Resmi

Bilgisayar Destekli Tesisat Meslek Resmi BİLGİSAYAR DESTEKLİ TESİSAT MESLEK RESİM Sıhhi tesisat, ısıtma ve doğal gaz tesisat projelerinin, ıslak mekân detay resimlerinin ve ısıtma, doğal gaz ve sıhhi tesisat armatürlerinin montaj resim ve şemalarının bilgisayar ortamında çizim ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Kat Kliması Sistemleri Dersi Megep Modülleri (Kaldırılmış)

Kat Kliması Sistemleri Dersi Megep Modülleri Not : Bu ders güncellenen modül listesinde bulunmuyor. Lütfen Ders Bilgi formlarını kontorl ediniz Aşağıda daha önceden bu derse ait modüllerin isimlerini bulabilirsiniz   Modül Kodu Modül Adı 522EE0168 Değişken Debili Klima Sistemleri 1 522EE0169 Değişken Debili Klima Sistemleri 2 522EE0212 Kat Kliması Montajı 1 522EE0213 Kat Kliması Montajı …

Continue reading ‘Kat Kliması Sistemleri Dersi Megep Modülleri (Kaldırılmış)’ »

Doğalgaz Bina İçiTesisatı Megep Modülleri

Doğalgaz Bina İçiTesisatı Megep Modülleri DOĞAL GAZ BİNA İÇİ TESİSATI Doğal gaz bina bağlantı hattı ve katodik koruma, kolon hattı ve bina içi doğal gaz tesisatı, sızdırmazlık testi, kazan dairesinde güvenlik ve akışkan kesme elemanları ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Soğutucuların Bakımı Ve Onarımı Dersi Megep Modülleri

Soğutucuların Bakımı Ve Onarımı Dersi Megep Modülleri SOĞUTUCULARIN BAKIM ONARIMI Tek ve çift kapılı buzdolabı, no-frost, ticari tip soğutucu, şerbetlik ve buz makinesi montajı, bakımı ve onarımı ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.