Mesleki Gelişim Dersi Megep Modulleri (Güncel)

MESLEKİ GELİŞİM DERSİ MEGEP MODÜLLERİ Öğrencinin yaşam boyu kullanabileceği ve mesleki gelişmesine yararlı olabilecek; iyi ilişkiler kurabilme, öğrenmeyi öğrenme, bilgiye ulaşma, girişimcilik ve iş fikirleri üretme, işe uyum sağlama, kendini geliştirme ve problem çözme gibi bilgi ve becerilerin verildiğiderstir.

Serbest Seramik 1 Dersi Megep Modülleri

Serbest Seramik 1 Dersi Megep Modülleri SERBEST SERAMİK -1 Öğrencilere seramik form tasarımları,  serbest şekillendirme teknikleri, çeşitli formları şekillendirme, dekorlu-dekorsuz, sırlı-sırsız pişirme teknikleri ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Çarkta Şekillendirme Dersi Megep Modülleri

Çarkta Şekillendirme Dersi Megep Modülleri ÇARKTA ŞEKİLLENDİRME Çark tornasında serbest el ile temel silindirik formları şekillendirme, dip alma, form-çamur yapısına uygun dekor uygulama, kurutma ve çiğ mamulleri pişirme teknikleri ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Vitray Uygulamaları Dersi Megep Modülleri

Vitray Uygulamaları Dersi Megep Modülleri VİTRAY UYGULAMALARI Öğrencilere vitray malzemelerinin genel özelliklerini ve uygulama tekniklerini, vitray tasarlama ve uygulamalarında bilinçli malzeme seçerek doğru malzemeyi, doğru yöntemle ve estetik ölçütler doğrultusunda kullanabilme ile ilgili konuların verildiğiderstir.

Çark Torna Dersi Megep Modülleri

Çark Torna Dersi Megep Modülleri ÇARK TORNA Çark tornasında serbest el ile farklı şekil ve yapıdaki çeşitli vazo formlarını şekillendirme,  dip alma,  form-çamur yapısına uygun dekor uygulama ve kurutma teknikleri ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Temel Sanat Tarihi Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Temel Sanat Tarihi Dersi Megep Modülleri İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak ” Hedefi Farklı Kaydet ” seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz FOET Kodu Modül Adı Modül Durum 211 Batı Sanatı Tarihi Hazır / İndir 211 Çağdaş Sanat Akımları Hazır / İndir 211 Sanat Tarihi Dönemleri Hazır / İndir Seramik ve …

Continue reading ‘Temel Sanat Tarihi Dersi Megep Modülleri (Güncel)’ »

Şablon Torna Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Şablon Torna Dersi Megep Modülleri İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak ” Hedefi Farklı Kaydet ” seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz. FOET Kodu Modül Adı Modül Durum 215 Dış Sıvama ? 5 Hazır / İndir 215 Dış Sıvama -6 Hazır / İndir 215 İç Sıvama – 4 Hazır / İndir 215 …

Continue reading ‘Şablon Torna Dersi Megep Modülleri (Güncel)’ »

Cam Üretim Planlaması Dersi Megep Modülleri (Kaldırılmış)

Cam Üretim Planlaması Dersi Megep Modülleri Buders Güncel Megep Modüllerinden kaldırılmıştır Modül Kodu Modül Adı 543M00188 Cam üretim planlaması 543M00189 İşletme organizasyonu 543M00190 Veri saptama   Not : Güncel modüllerde bu ders gözükmüyor. Lütfen ders bilgi formlarını kontrol ediniz. Bu derse ait modüller başka dersler altına taşınmış olabilir. Seramik ve Camteknolojisi tüm modüller için burayı …

Continue reading ‘Cam Üretim Planlaması Dersi Megep Modülleri (Kaldırılmış)’ »