Mesleki Gelişim Dersi Megep Modulleri (Güncel)

MESLEKİ GELİŞİM DERSİ MEGEP MODÜLLERİ Öğrencinin yaşam boyu kullanabileceği ve mesleki gelişmesine yararlı olabilecek; iyi ilişkiler kurabilme, öğrenmeyi öğrenme, bilgiye ulaşma, girişimcilik ve iş fikirleri üretme, işe uyum sağlama, kendini geliştirme ve problem çözme gibi bilgi ve becerilerin verildiğiderstir.

Video Kurgu Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Video Kurgu Dersi Megep Modülleri VİDEO KURGU Analog-dijital kurgu sistemleri, dijital kurgu sistem türleri, dijital kurgu ünitesi bileşenleri ve bağlantıları, kurgu ünitesi problemleri ve çözümleri, kurgu program pencereleri, kurguyu görsel ve işitsel malzemeyle zenginleştirme ve haber kurgusu ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

İki Boyutlu Animasyon Dersi Megep Modülleri(Güncel)

İki Boyutlu Animasyon Dersi Megep Modülleri İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak ” Hedefi Farklı Kaydet ” seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz FOET Kodu Modül Adı Modül Durum 482 Animasyon Hazırlama Yazılmayacak 482 Web Ortamı İçin Animasyon Hazırlama Hazır / İndir İki Boyutlu Animasyon Dersi Megep Modülleri

Temel Elektrik Devrelerinin Yapımı Ve Ölçümü Megep Modülleri (Güncel)

Temel Elektrik Devrelerinin Yapımı Ve Ölçümü Dersi Megep Modülleri İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak ” Hedefi Farklı Kaydet ” seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz Modül Kodu Modül Adı 522EE0015 Fiziksel Büyüklüklerin Ölçülmesi 522EE0020 Lehimleme ve Baskı Devre 522EE0012 Temel Elektrik Devreleri Not : Bu ders güncel modül listesinde gözükmemektedir. Dersin …

Continue reading ‘Temel Elektrik Devrelerinin Yapımı Ve Ölçümü Megep Modülleri (Güncel)’ »

Işıklandırma Sistemleri Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Işıklandırma Sistemleri Dersi Megep Modülleri IŞIKLANDIRMA SİSTEMLERİ Işıklandırma sisteminin projelendirilmesi, ışıklandırma sistemi montajı, ışıklandırma sistemi arızaları ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Mesleki Bilgisayar Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Mesleki Bilgisayar Dersi Megep Modülleri MESLEKİ BİLGİSAYAR Bilgisayarda metin dosyası açma ve elektronik tablolama programları, seri şekilde yazı yazma, İnternet üzerinden bilgiye ulaşma ve iletişim kurma ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Temel Fotoğrafçılık Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Temel Fotoğrafçılık Dersi Megep Modülleri TEMEL FOTOĞRAFÇILIK Fotoğraf makinesinin temel parçaları, fotoğrafta ışık, renk ve kompozisyon, doğru ölçeklendirme ve fotoğraf çekim teknikleri ile ilgili bilgi ve becerilerin verildiği derstir.

Etkili Konuşma Ve Yazma Teknikleri Dersi Megep Modülleri(Güncel)

Etkili Konuşma Ve Yazma Teknikleri Dersi Megep Modülleri ETKİLİ KONUŞMA VE YAZMA TEKNİKLERİ Sesin oluşumu, sesin nitelikleri, seslerin ve kelimelerin doğru telaffuzu, konuşma kusurlarını düzeltme ve yazı dilini etkili kullanma ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Çekim Estetiği Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Çekim Estetiği Dersi Megep Modülleri ÇEKİM ESTETİĞİ Görüntü düzenlemesi, kamera açıları, hareketleri ve ölçekleriyle istenen etkiyi uyandırma, çerçeveleme kuralları, ilgi merkezi, alan derinliği, kamera çekiminde ve görüntü düzenlemesinde yapılan hataları engelleme ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Nesne Canlandırma Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Nesne Canlandırma Dersi Megep Modülleri NESNE CANLANDIRMA Gerçek yaşamdaki nesnelerin modellemesi, senaryoya uygun dekor, kamera, ışık ve atmosfer ayarları kullanma ve bir öyküyü üç boyutlu olarak canlandırma ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.