Mesleki Gelişim Dersi Megep Modulleri (Güncel)

MESLEKİ GELİŞİM DERSİ MEGEP MODÜLLERİ Öğrencinin yaşam boyu kullanabileceği ve mesleki gelişmesine yararlı olabilecek; iyi ilişkiler kurabilme, öğrenmeyi öğrenme, bilgiye ulaşma, girişimcilik ve iş fikirleri üretme, işe uyum sağlama, kendini geliştirme ve problem çözme gibi bilgi ve becerilerin verildiğiderstir.

Toptancılık Ve Perakendecilik Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Toptancılık Ve Perakendecilik Dersi Megep Modülleri TOPTANCILIK VE PERAKENDECİLİK Toptancılık ve perakendecilik türleri, toptancılığın ve perakendeciliğin özellikleri ve mesleki gelişim faaliyetleri kasa işlemleri ile ilgili gerekli bilgilerin verildiği derstir.

Sigortacılık Paket Programları Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Sigortacılık Paket Programları Dersi Megep Modülleri SİGORTACILIK PAKET PROGRAMLARI Sigortacılık paket programları ve kullanımı ile ilgili gerekli bilgilerin verildiği derstir.

Ticari Defterler Ve Beyannameler Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Ticari Defterler Ve Beyannameler Dersi Megep Modülleri TİCARİ DEFTERLER VE BEYANNAMELER Ticari defterler, beyannameler, envanter işlemleri, muhasebe kuralları ve mali tablolar ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Can ve Mal Sigortaları Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Can ve Mal Sigortaları Dersi Megep Modülleri CAN VE MAL SİGORTALARI Sağlık, hayat, ferdi kaza, yangın, kaza, kasko, nakliyat, mühendislik ve tarım sigortaları poliçeleri ile ilgili gerekli bilgilerin verildiği derstir.