İşletmelerde Beceri Eğitimi Megep Modülleri

İşletmelerde Beceri Eğitimi Megep Modülleri İŞLETMELERDE BECERİ EĞİTİMİ İşletmelerde beceri eğitimi, okulların atölye/laboratuvar ortamında işlenen derslerin işletmelerde, gerçek ortamda pekiştirilmesi amacıyla yapılır. İşletmelerde beceri eğitimi dersinin içeriği; temel beceri eğitimi, ortopedik ortezler, ortopedik protezler, teknik resim, alçı uygulama, atölye organizasyon, meslek resmi, protez ortez rehabilitasyonu derslerinin modüllerinden oluşturulur. Oluşturulan dersin içeriği, sektör temsilcileri, okuldaki koordinatör …

Continue reading ‘İşletmelerde Beceri Eğitimi Megep Modülleri’ »

Ortopedik Ortezler 1 Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Ortopedik Ortezler 1 Dersi Megep Modülleri ORTOPEDİK ORTEZLER Gövde, alt ve üst ekstremite ortezi için hastadan ölçü alma, ortezi imal etme, prova yapma, prova sonrası düzeltmeleri yapma, hastaya teslim etme, teslimat sonrası ortezin periyodik olarak kontrol, bakımları, tamirlerini yapma, yürüme analizi ile ilgili bilgi ve becerilerin verildiği derstir.

Ortopedik Protezler 2 Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Ortopedik Protezler 2 Dersi Megep Modülleri ORTOPEDİK PROTEZLER Alt ve üst ekstremite protezi için hastadan ölçü alma, protezi imal etme, prova, prova sonrası düzeltmeleri yapma, hastaya teslim etme, teslimat sonrası protezin periyodik olarak kontrol ve bakımlarını yapma ile ilgili bilgi ve becerilerin verildiği derstir.

Sağlık Hizmetlerinde İletişim Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Sağlık Hizmetlerinde İletişim Dersi Megep Modülleri SAĞLIK HİZMETLERİNDE İLETİŞİM İletişim süreci, kişiler arası iletişim, toplumsal gruplarla iletişim ve sağlık hizmetlerinde etkili iletişim kurma ile ilgili bilgi ve becerilerin verildiği derstir.

Temel Beceri Eğitimi Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Temel Beceri Eğitimi Dersi Megep Modülleri TEMEL BECERİ EĞİTİMİ İş sağlığı ve güvenliği, atölye ortamında malzemeyi eğeleyerek, döverek, bükerek şekil verme; delik delerek havşa açma, diş açma ve perçinleme birleştirme ile ilgili bilgi ve becerilerin verildiği derstir.