Anestezi Ve Reanimasyon Öğretim ve Çerçeve Programları

Anestezi Ve Reanimasyon Öğretim ve Çerçeve Programları Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının değişik tarihlerde aldığı kararlar ile okullarımızda uygulanmakta olan Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgelerinde değişiklikler yapılmıştır.Bu kararlar doğrultusunda, uygulanacak Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgeleri sınıflar bazında tasnif edilerek internet sayfamıza yerleştirilmiştir.Uygulayıcıların, ilgili sınıfa ait program dokümanlarını indirerek planlamalarını bu doğrultuda yapmaları gerekmektedir.

Adalet Programı Öğretim Programları

Adalet Programı Öğretim Programları Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının değişik tarihlerde aldığı kararlar ile okullarımızda uygulanmakta olan Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgelerinde değişiklikler yapılmıştır. Bu kararlar doğrultusunda, uygulanacak Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgeleri sınıflar bazında tasnif edilerek internet sayfamıza yerleştirilmiştir. Uygulayıcıların, ilgili sınıfa ait program dokümanlarını indirerek planlamalarını bu doğrultuda yapmaları gerekmektedir.

Acil Sağlık Hizmetleri Öğretim Programları

Acil Sağlık Hizmetleri Öğretim Programları Bir ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel alandaki gelişimi, o ülkedeki nitelikli ve eğitimli iş gücüne sahip bireylerin varlığı ile ilişkilidir. Günümüzde sağlık sektöründe hizmetin gereğine uygun yetiştirilmiş ara meslek elemanına ihtiyaç duyulmaktadır. Acil Sağlık Hizmetleri Alanı Çerçeve Öğretim Programı, modüler yapıda hazırlanmıştır. Söz konusu modüler öğretim programı ile öğrencilerimizin acil …

Continue reading ‘Acil Sağlık Hizmetleri Öğretim Programları’ »

Megep Alanlari ve Alanlarda Okutulan Dersler

  MEGEP Alanları ve Alanlarda okutulan Dersler Adalet     Bilgisayar Programları Dersi Modulleri     Bilgisayarda Hızlı Yazı Dersi Modulleri     Bilgisayarda Yazı Dersi Modulleri     Bölge Mahkemeleri Yazı Işleri Dersi Modulleri     Ceza Infaz Kurumları Güvenliği Dersi Modulleri     Ceza Infaz Kurumları Ulusal Yargı Ağı Dersi Modulleri     Ceza Mahkemeleri Yazı Işleri Dersi Modulleri     Cumhuriyet …

Continue reading ‘Megep Alanlari ve Alanlarda Okutulan Dersler’ »

Mesleki Alanlar Tanıtımları Bilgisayarınıza İndirin

— Mesleki ve Teknik Ortaöğretim kurumlarında yer alan 62 alan 226 dala ait listeyi indirmek için tıklayınız. — Mesleki ve Teknik Ortaöğretim kurumlarında yer alan 61 alan 225 dala ait tanıtım modülü için tıklayınız. Video ve tanıtımlar için http://www.egitim.gov.tr http://kamudunyasi.com/v5_1_2_imgs/videosrc/a947.flv

Mobilya ve iç Mekan Tasarımı Alanı Öğretim/Çerçeve Programı

Mobilya ve iç Mekan Tasarımı Alanı Öğretim/Çerçeve Programı DİKKAT ! İLgili Kurul kararları neticesinde, Haftalık DErs Çizelgelerinde değişiklikler olmuştur. Bu değişiklikler kademeli olarak uygulanacağından,2013-2014 Eğitim Öğretim yılında öğrencinin devam edeceği sınıf seçilerek indirilecek dokumanlar sadece o sınıf için kullanılacaktır.

Ahsap Teknolojisi Tanıtımları

Günümüzde Ahşap Teknolojisi Alanında üretim anlayışı, değişen dünyada ve gelişen müşteri istekleri doğrultusunda çok hızlı bir değişim içine girmiştir. Değişik ham ve mamul maddeler, yeni teknolojiler bu değişimin ve gelişimin içinde yerlerini almışlardır. Ham ve mamul maddeleri işleyebilmek, müşteri memnuniyetini sağlayabilmek ve kaynakları hesaplı harcayabilmek için nitelikli ve eğitimli insanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Zamanın değerli, kaynakların …

Continue reading ‘Ahsap Teknolojisi Tanıtımları’ »

Aile ve Tüketici Bilimleri Öğretim Programı

Aile ve Tüketici Bilimleri Öğretim Programı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının değişik tarihlerde aldığı kararlar ile okullarımızda uygulanmakta olan Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgelerinde değişiklikler yapılmıştır.Bu kararlar doğrultusunda, uygulanacak Öğretim Programları ve Haftalık Ders Çizelgeleri sınıflar bazında tasnif edilerek internet sayfamıza yerleştirilmiştir. Uygulayıcıların, ilgili sınıfa ait program dokümanlarını indirerek planlamalarını bu doğrultuda yapmaları gerekmektedir.

Ayakkabı ve Saraciye Öğretim/Çerçeve Programları

Ayakkabı ve Saraciye Öğretim/Çerçeve Programları DİKKAT ! İLgili Kurul kararları neticesinde, Haftalık DErs Çizelgelerinde değişiklikler olmuştur. Bu değişiklikler kademeli olarak uygulanacağından,2013-2014 Eğitim Öğretim yılında öğrencinin devam edeceği sınıf seçilerek indirilecek dokumanlar sadece o sınıf için kullanılacaktır.

Bahcecilik Alani Öğretim Çerçeve Programları

Bahcecilik Alani Öğretim Çerçeve Programları DİKKAT ! İLgili Kurul kararları neticesinde, Haftalık DErs Çizelgelerinde değişiklikler olmuştur. Bu değişiklikler kademeli olarak uygulanacağından,2013-2014 Eğitim Öğretim yılında öğrencinin devam edeceği sınıf seçilerek indirilecek dokumanlar sadece o sınıf için kullanılacaktır.