Mesleki Gelişim Dersi Megep Modulleri (Güncel)

MESLEKİ GELİŞİM DERSİ MEGEP MODÜLLERİ Öğrencinin yaşam boyu kullanabileceği ve mesleki gelişmesine yararlı olabilecek; iyi ilişkiler kurabilme, öğrenmeyi öğrenme, bilgiye ulaşma, girişimcilik ve iş fikirleri üretme, işe uyum sağlama, kendini geliştirme ve problem çözme gibi bilgi ve becerilerin verildiğiderstir.

Klasik Gitar Yapımı Dersi Megep Modülleri

Klasik Gitar Yapımı Dersi Megep Modülleri KLASİK GİTAR YAPIMI Klasik gitarın tarihçesi, batı müziğinde telli enstrümanlar içindeki yeri, kullanılacak malzemenin özellikleri, ölçüleri, formu, tel çeşit ve boyları konularında gerekli bilgilerin verildiği derstir.

Takım Ve Makineler Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Takım Ve Makineler Dersi Megep Modülleri TAKIM VE MAKİNELER Enstrüman yapımında kullanılan el alet ve makineleri, çeşitleri, özellikleri, kullanımı, bakım ve korunmaları ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Bağlama Yapımı Dersi Megep Modülleri

Bağlama Yapımı Dersi Megep Modülleri BAĞLAMA YAPIMI Bağlamanın tarihçesi, Türk halk müziğindeki enstrümanlar içindeki yeri, ölçüleri, formu, tel çeşit ve boyları ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Müzik Fiziği Ve Ses Uygulamaları Dersi Megep Modülleri(Güncel)

Müzik Fiziği Ve Ses Uygulamaları Dersi Megep Modülleri İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak ” Hedefi Farklı Kaydet ” seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz FOET Kodu Modül Adı Modül Durum 212 Müzik Fiziği Uygulamaları Hazır / İndir 212 Ses Oluşum Uygulamaları Hazır / İndir

Bağlama Çalma Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Bağlama Çalma Dersi Megep Modülleri BAĞLAMA ÇALMA Bağlamayı tanıma, bağlamanın tarihî gelişimi, bağlamanın yapısal özellikleri, bağlama ailesi ve ölçüleri, bağlamada düzenler ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Mesleki Yabancı Dilde Terimler Megep Modülleri

Mesleki Yabancı Dilde Terimler Megep Modülleri MESLEKİ YABANCI DİLDE TERİMLER Müzik aletleri yapımı sektöründe kullanılan kavramların yabancı dildeki kullanımları ile ilgili konularda gerekli bilgilerin verildiği derstir.

Mesleki Yabancı Dilde İletişim Kurma Megep Modülleri

Mesleki Yabancı Dilde İletişim Kurma Megep Modülleri MESLEKİ YABANCI DİLDE İLETİŞİM KURMA Müzik aletleri yapımı sektöründe kullanılan kavramların yabancı dildeki kullanımları ve yabancı dilde yapılan teknik yazışmalar ile ilgili gerekli bilgilerin verildiği derstir.

Klasik Kemençe Yapımı Dersi Megep Modülleri

Klasik Kemençe Yapımı Dersi Megep Modülleri KLASİK KEMENÇE YAPIMI Klasik kemençenin tarihçesi, müzikte yaylı enstrümanlar içindeki yeri, kullanılacak malzemenin özellikleri, ölçüleri, formu, tel çeşit ve boyları konularında gerekli bilgilerin verildiği derstir.