Mesleki Gelişim Dersi Megep Modulleri (Güncel)

MESLEKİ GELİŞİM DERSİ MEGEP MODÜLLERİ Öğrencinin yaşam boyu kullanabileceği ve mesleki gelişmesine yararlı olabilecek; iyi ilişkiler kurabilme, öğrenmeyi öğrenme, bilgiye ulaşma, girişimcilik ve iş fikirleri üretme, işe uyum sağlama, kendini geliştirme ve problem çözme gibi bilgi ve becerilerin verildiğiderstir.

Bilgisayarda Klavye Kullanımı Megep Modülleri(Güncel)

Bilgisayarda Klavye Kullanımı Megep Modülleri BİLGİSAYARDA KLAVYE KULLANIMI Bilgisayarda F klavye ile bakmadan on parmakyazı yazma, biçimleme standartları, kâğıt ve zarf çeşitleri ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Muhasebe 2 Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Genel Muhasebe 2 Dersi Megep Modülleri MUHASEBE 2 Tek düzen muhasebe sistemine göre ticari işlemleri temel mali tablolar ve muhasebe defterlerine kayıt ederek dönem sonu işlemlerini yapabilme yeterliklerinin kazandırıldığı derstir.

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Megep Modülleri (Güncel)

Girişimcilik ve İşletme Yönetimi Dersi Megep Modülleri GİRİŞİMCİLİK VE İŞLETME YÖNETİMİ Ekonomik gelişmeler ve faaliyet alanları ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Bütçeleme Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Bütçeleme Dersi Megep Modülleri İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak ” Hedefi Farklı Kaydet ” seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz Modül Kodu Modül Adı 344MV0055 Bütçe İşlemleri 344MV0056 Vergi   Not Bu Ders Artık Modüller Sayfasında Gözükmüyor. Dersin ilgili modüllerini başka dersler altında bulabilirsiniz.

Şirketler Muhasebesi Dersi Modülleri (Güncel)

Şirketler Muhasebesi Dersi Modülleri ŞİRKETLER MUHASEBESİ Şirket kurma işlemleri, şirket işlemlerindeki değişiklikler ve şirketlerin kapanış işlemleriyle ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Büro Hizmetleri Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Büro Hizmetleri Dersi Megep Modülleri İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak ” Hedefi Farklı Kaydet ” seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz Not Bu Ders Artık Modüller Sayfasında Gözükmüyor. Dersin ilgili modüllerini başka dersler altında bulabilirsiniz. Modül Kodu Modül Adı 346SBI005 Büro Düzenleme 347CH0010 Evrak Takibi 346SBI003 İş Planı 815SBG001 Kişisel Bakım