Ön Büroda Rezervasyon Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Ön Büroda Rezervasyon Dersi Megep Modülleri ÖN BÜRODA REZERVASYON  Rezervasyon alma, kaydetme, rezervasyon analizleri, SPA konuk işlemleriyle ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Mesleki Yabancı Dil-2 Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Mesleki Yabancı Dil -2 Dersi Megep Modülleri MESLEKİ YABANCI DİL 2 Alanında yabancı dildeki kaynaklar, mesleki konular ve terimlerin yabancı dildeki anlamları ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Bilgisayarda Rezervasyon Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Bilgisayarda Rezervasyon Dersi Megep Modülleri BİLGİSAYARDA REZERVASYON  Seyahat acentelerinin rezervasyon departmanlarına ait otomasyon programları ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Turist Rehberliği Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Turist Rehberliği Dersi Megep Modülleri TURİST REHBERLİĞİ  Turizm sektöründe rehberliğin yeri ve önemi, turlarda, otellerde, günübirlik turlarda rehberlik hizmeti ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Önbüro Hizmetleri Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Önbüro Hizmetleri Dersi Megep Modülleri ÖN BÜRO HİZMETLERİ  Ön büro organizasyonu, kişisel bakım, konukların karşılanması, konuk bagaj hizmetleri ve telefon hizmetleri ile ilgili konuların verildiği derstir.

Yabancı Dil Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Yabancı Dil Dersi Megep Modülleri YABANCI DİL  Alanındaki yabancı kaynaklar, mesleği ile ilgili mesleki konular ve terimlerin  yabancı dildeki anlamları ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Konuk Giriş Ve Çıkış İşlemleri Dersi Modülleri (Güncel)

Konuk Giriş Ve Çıkış İşlemleri Dersi Modülleri KONUK GİRİŞ VE ÇIKIŞ İŞLEMLERİ Konuk giriş işlemleri, oda satış teknikleri, konuk kayıt işlemleri, çıkış ve çıkış kayıt işlemleri ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.