Bilgisayar Destekli Gemi Çizimi Dersi Megep Modülleri(Güncel)

Bilgisayar Destekli Gemi Çizimi Dersi Megep Modülleri BİLGİSAYAR DESTEKLİ GEMİ ÇİZİMİ, Bilgisayar destekli iki boyutlu ve üç boyutlu teknik resim çizim komutları ile ilgili konuların verildiğiderstir.

Boru Donatım Devreleri Montaj Modülleri (Güncel)

Boru Donatım Devreleri Montaj Modülleri İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak ” Hedefi Farklı Kaydet ” seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz   Bu Ders Artık Modüller Sayfasında Gözükmüyor. Dersin ilgili modüllerini başka dersler altında bulabilirsiniz.

Mesleki Gelişim Dersi Megep Modulleri (Güncel)

MESLEKİ GELİŞİM DERSİ MEGEP MODÜLLERİ Öğrencinin yaşam boyu kullanabileceği ve mesleki gelişmesine yararlı olabilecek; iyi ilişkiler kurabilme, öğrenmeyi öğrenme, bilgiye ulaşma, girişimcilik ve iş fikirleri üretme, işe uyum sağlama, kendini geliştirme ve problem çözme gibi bilgi ve becerilerin verildiğiderstir.

.Alan Zorunlu Dersler (Gemi Yapımı Alanı)(Güncel)

BAŞARILMASI ZORUNLU DERSLER ANADOLU MESLEK LİSESİ ANADOLU TEKNİK LİSESİ (Okul Türüne Göre Zorunlu dersler değişir.) Çelik Gemi YapımıTemel Gemi Yapım Teknikleri Temel Gemi Yapım Teknikleri Gemi Yapı Elemanları İmalatı ve Montajı Gemi Yapı Elemanları İmalatı İşletmelerde Beceri Eğitimi Gemi Yapı Elemanları Montajı Gemi RessamlığıTemel Gemi Yapım Teknikleri Temel Gemi Yapım Teknikleri Gemi Yapı Elemanları Resmi …

Continue reading ‘.Alan Zorunlu Dersler (Gemi Yapımı Alanı)(Güncel)’ »

.Alan Tanıtımı (Gemi Yapımı Alanı)(Güncel)

ALANIN TANIMIGemi yapımı alanı altında yer alan çelik gemi yapımı, gemi ressamlığı, gemi tesisat donatım, tekne ve yat yapımı dallarının yeterliklerini kazandırmaya yönelik eğitim ve öğretim verilen alandır.

.Alan Hakkında (Gemi Yapımı Alanı)(Güncel)

Gemi Yapımı Alanı Alanı Hakkında Bilgi ÖN SÖZÜlkemizde gemi yapımı sektöründe üretim yapan küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler, ülke ekonomisine ve istihdama önemli katkılar sağlamaktadır.Bu amaçla gemi yapımı alanı altında, çelik gemi yapımı, gemi ressamlığı, gemi tesisat donatım ve tekne ve yat yapımı dallarında öğretim programları hazırlanmıştır. Hazırlanan dal programlarının, endüstrinin ihtiyaçlarına paralel ve …

Continue reading ‘.Alan Hakkında (Gemi Yapımı Alanı)(Güncel)’ »