Otomasyon Teknik Resmi Dersi Megep Modülleri(Güncel)

Otomasyon Teknik Resmi Dersi Megep Modülleri OTOMASYON TEKNİK RESİM Türk Standartları Enstitüsü ve teknik resim kuralları, norm yazı ve rakamı, temel geometrik çizimler, iz düşümü, görünüş çıkarma, ölçülendirme, kesit ve perspektif görünüş, açınımlar ve ara kesitleri çizme; elektrik-elektronik devre şemaları çizimi ile ilgili bilgi ve becerilerin verildiği derstir.

Fabrika Otomasyon Dersi Megep Modülleri(Güncel)

Fabrika Otomasyon Dersi Megep Modülleri FABRİKA OTOMASYON Fabrika içindeki otomasyon sistemini kontrol etme ve kullanma ile ilgili konularda gerekli bilgilerin verildiğiderstir.

İnternet Programcılığı Ve Güvenliği Modülleri (Güncel)

İnternet Programcılığı Ve Güvenliği Modülleri İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak ” Hedefi Farklı Kaydet ” seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz. Bu Ders Artık Modüller Sayfasında Gözükmüyor. Dersin ilgili modüllerini başka dersler altında bulabilirsiniz. Modül Kodu Modül Adı Modül Durumu 481BB0022 Elektronik Posta Sunucusu  Komisyon İncelemesinde 481BB0087 İnternet Güvenliği Hazır / …

Continue reading ‘İnternet Programcılığı Ve Güvenliği Modülleri (Güncel)’ »

Pnomatik Ve Hidrolik Sistemler Modülleri(Güncel)

Pnomatik Ve Hidrolik Sistemler Modülleri PNÖMATİK VE HİDROLİK SİSTEMLER Pnömatik, elektropnomatik, hidrolik ve elektrohidrolik ile ilgili konuların verildiğiderstir.

Mikrodenetleyici Uygulamaları Modülleri

Mikrodenetleyici Uygulamaları Modülleri MİKRODENETLEYİCİ Mikrodenetleyici ile programlama, dijital ve analog işlemler ile mikrodenetleyicide uygulama geliştirme konularının verildiği derstir.

Otomatik Üretim Dersi Megep Modülleri

Otomatik Üretim Dersi Megep Modülleri OTOMATİK ÜRETİM CAM programı ile CNC’de iş parçası üretme, esnek imalat hücresinin denetimi ile ilgili gerekli bilgilerin verildiğiderstir.