Mesleki Gelişim Dersi Megep Modulleri (Güncel)

MESLEKİ GELİŞİM DERSİ MEGEP MODÜLLERİ Öğrencinin yaşam boyu kullanabileceği ve mesleki gelişmesine yararlı olabilecek; iyi ilişkiler kurabilme, öğrenmeyi öğrenme, bilgiye ulaşma, girişimcilik ve iş fikirleri üretme, işe uyum sağlama, kendini geliştirme ve problem çözme gibi bilgi ve becerilerin verildiğiderstir.

Geleneksel Türk El Sanatları Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Geleneksel Türk El Sanatları Dersi Megep Modülleri GELENEKSEL TÜRK EL SANATLARIGeleneksel Türk giysi aksesuarları,Türk süsleme, dokuma ve işleme sanatları ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Brode Dersi Modülleri

 BRODE DERSİ MODÜLLERİ  (EL SANATLARI ALANI) BRODE, Sanayi nakışında, desen programında brode deseni hazırlama, brode makinesini hazırlama, güpür işleme, metraj kumaş işleme ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Tekstil Teknolojisi Dersi Modülleri (Güncel)

 TEKSTİL TEKNOLOJİSİ DERSİ MODÜLLERİ  (EL SANATLARI ALANI)  Dersin Modülleri Süre Kazandırılan Yeterlikler Yeterlilikler  Not : İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak ” Hedefi Farklı Kaydet ” seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz. TEKSTİL TEKNOLOJİSİ DERSİ MODÜLLERİ Not Bu Ders Artık Modüller Sayfasında Gözükmüyor. Dersin ilgili modüllerini başka dersler altında bulabilirsiniz.

Makine Nakışları Dersi Modülleri

MAKİNE NAKIŞLARI DERSİ MODÜLLERİ  (EL SANATLARI ALANI)  MAKİNE NAKIŞLARI, Makinede kum işi, astragan işi, blonya iğnesi, çin iğnesi, aplike, beyaz iş ve süzeni, mimoza işi konularının verildiğiderstir.

Dekoratif Ürünlerde Bakım Onarım Megep Modülleri(Güncel)

Dekoratif Ürünlerde Bakım Onarım Megep Modülleri DEKORATİF ÜRÜNLERDE BAKIM- ONARIM ,İşlemelerin Bakımı ve Korunması, El sanatları ürünlerinin bakımı ve Korunması , Kumaş Onarım teknikleri ile ilgili bilgi ve becerilerin verildiğiderstir.

Bitkisel Örücülük Dersi Modülleri(Güncel)

BİTKİSEL ÖRÜCÜLÜK DERSİ MODÜLLERİ (EL SANATLARI ALANI)  BİTKİSEL ÖRÜCÜLÜKBitkisel örülüğe hazırlık, sepet örme, şerit örme, güneş danteli örme, hasır yapmaya hazırlık, hasır örme ve balıksırtı hasır örme ile ilgili konuların verildiğiderstir.

Tekstil Lifleri Ve Boyama Teknikleri Dersi Modülleri (Güncel)

TEKSTİL LİFLERİ VE BOYAMA TEKNİKLERİ DERSİ MODÜLLERİ   (EL SANATLARI ALANI)  TEKSTİL LİFLERİ VE BOYAMA TEKNİKLERİBitkisel, hayvansal, kimyasal lifler; boya hazırlama, ipleri boyama ve ipek boyama ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Lazer Kesim Ve Aplike Dersi Modülleri (Güncel)

LAZER KESİM VE APLİKE DERSİ MODÜLLERİ  (EL SANATLARI ALANI)  LAZER KESİM VE APLİKELazerle aplike kesim, aplike işleme, kenar temizliği, ütüleme ve kalite kontrol ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Çarpana Dokuma Teknikleri Megep Modülleri (Güncel)

Çarpana Dokuma Teknikleri Megep Modülleri ÇARPANA DOKUMA TEKNİKLERİÇarpana dokuma desenleri, çarpana dokumaya hazırlık, çarpana dokuma, dekoratif çarpana ürünler ve çarpana dokuma giysi aksesuarları yapma ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Bilgisayarda Halı Deseni Dersi Modülleri (Güncel)

BİLGİSAYARDA HALI DESENİ DERSİ MODÜLLERİ (EL SANATLARI ALANI) BİLGİSAYARDA HALI DESENİBilgisayarda halı desenleri çizme-renklendirme ve farklı halı desenleri tasarlama ile ilgili konularda gerekli bilgilerin verildiğiderstir.

Sanayi Nakışları Dersi Modülleri(Güncel)

SANAYİ NAKIŞLARI DERSİ MODÜLLERİ  (EL SANATLARI ALANI)  SANAYİ NAKIŞLARI, Bilgisayarda desen hazırlama, düzeltme, makineyi hazırlama, çalıştırma, arma işleme, ev tekstilinde nakış, deri üzerine işleme, nakışta giyim süsleme ve sanayi makinesinde kanava yapma ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.