Animasyon Aktiviteleri Dersi Megep Modülleri (Güncel)

Animasyon Aktiviteleri Dersi Megep Modülleri ANİMASYON AKTİVİTELERİOyun aktivite programları, spor aktivite programları, sahne aktivite programları, özel organizasyon programları, animasyon masası ve farklı kültürler ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Mesleki Gelişim Dersi Megep Modulleri (Güncel)

MESLEKİ GELİŞİM DERSİ MEGEP MODÜLLERİ Öğrencinin yaşam boyu kullanabileceği ve mesleki gelişmesine yararlı olabilecek; iyi ilişkiler kurabilme, öğrenmeyi öğrenme, bilgiye ulaşma, girişimcilik ve iş fikirleri üretme, işe uyum sağlama, kendini geliştirme ve problem çözme gibi bilgi ve becerilerin verildiğiderstir.

Özel Organizasyon Uygulamaları (Güncel)

ÖZEL ORGANİZASYON UYGULAMALARI DERSİ MODULLERİ  (EĞLENCE HİZMETLERİ) ÖZEL ORGANİZASYON UYGULAMALARITesis içi ve tesis dışı özel organizasyonlar ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Sahne Uygulamaları Dersi Modülleri

 SAHNE UYGULAMALARI DERSİ MODULLERİ  (EĞLENCE HİZMETLERİ) SAHNE UYGULAMALARISahne gösterileri, sahne makyajı, dekor, kostüm ve aksesuarları, ses-ışık uygulamaları ve müzik konuları ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Animasyon Hizmetleri Dersi Modülleri (Güncel)

ANİMASYON HİZMETLERİ DERSİ MODULLERİ  (EĞLENCE HİZMETLERİ) ANİMASYON HİZMETLERİ, Animasyona hazırlık, aktivite programı, çalışma alanı hazırlama ve kişisel bakım ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Mitoloji Dersi Modülleri (Güncel)

  (EĞLENCE HİZMETLERİ)  Dersin Modülleri Süre Kazandırılan Yeterlikler Yeterlilikler  Not : İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak ” Hedefi Farklı Kaydet ” seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz. MİTOLOJİ DERSİ MODULLERİ Modül Kodu Modül Adı 224TF0005 Anadolu ve Akdeniz Mitolojisi 224TF0006 Dünya Mitolojisi Not : Buı ders güncel modüller içerisinde bulunmamaktadır.

Mesleki Yabancı Dil 2 Dersi Modülleri

  MESLEKİ YABANCI DİL 2 DERSİ MODULLERİ (EĞLENCE HİZMETLERİ)  MESLEKİ YABANCI DİL 2, Eğlence hizmetleri alanında çeşitli yabancı kaynaklar, mesleği ile ilgili kavramlar, terimler ve konuların yabancı dildeki anlamları ile ilgili gerekli bilgilerin verildiğiderstir.

Iletişim Dersi Modülleri (Güncel)

İLETİŞİM DERSİ MODULLERİ   (EĞLENCE HİZMETLERİ) İLETİŞİM TEKNİKLERİ, İletişim ve insan ilişkileri kurallarının tanıtıldığı, başkalarıyla iletişiminde beden dili, sözlü iletişim kurallarının kullanımı, kendini tanıma ve ifade etme ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Dans Dersi Modülleri (Güncel)

  Dans Dersi Megep Modülleri (EĞLENCE HİZMETLERİ) DANS, Hareket ve ritim, halk oyunları, klasik danslar, Latin dansları ve salon dansları ile ilgili konuların verildiğiderstir.

Konuk Ilişkileri Dersi Modülleri (Güncel)

KONUK İLİŞKİLERİ DERSİ MODULLERİ (EĞLENCE HİZMETLERİ) KONUK İLİŞKİLERİ, İnsan tipleri ve davranışlarını, konuk isteklerini tespit etme, konuk memnuniyetini sağlama ve protokol ve görgü kurallarını uygulama ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.