Cisimlerin Dayanımı Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Cisimlerin Dayanımı Dersi Megep Modulleri CİSİMLERİN DAYANIMI Makine parçalarının üzerine gelen bileşke kuvvetler ve cisimlerin dayanımı ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Temel Gemi Elektroniği Dersi Megep Modülleri(Güncel)

Temel Gemi Elektroniği Dersi Megep Modülleri TEMEL GEMİ ELEKTRONİĞİ Gemi elektroniği ve haberleşme, gemi otomasyonu ve temel elektronik, işlemsel yükselteçler, anahtarlama elemanları ve mikroişlemciler ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Deniz Balıkları Yetiştiriciliği Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Deniz Balıkları Yetiştiriciliği Dersi Megep Modulleri DENİZ BALIKLARI YETİŞTİRİCİLİĞİ Deniz balıklarından ekonomik değeri olanların üretimi ve yetiştiriciliği ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Vardiya Standartları Dersi Megep Modülleri

Vardiya Standartları Dersi Megep Modülleri VARDİYA STANDARTLARI Uluslararası ve ulusal mevzuata göre gemi adamı olarak vardiya tutma kuralları ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Ağ Yapımı Ve Onarımı Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Ağ Yapımı Ve Onarımı Dersi Megep Modulleri AĞ YAPIMI VE ONARIMI Ağ yapımı, onarımı ve ağ yapım malzemeleri ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Denizcilik Mevzuatı Dersi Megep Modülleri(Güncel)

Denizcilik Mevzuatı Dersi Megep Modülleri DENİZCİLİK MEVZUATI Uluslararası ve ulusal mevzuata göre kaptanın gemiyi denize elverişli hâlde tutma, temsilcilik ve geminin çalıştırılması ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Denizcilik Ve Su Ürünleri Teknolojisi (Güncel)

Denizcilik Ve Su Ürünleri Teknolojisi Dersi Megep Modulleri DENİZCİLİK VE SU ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ Denizcilik mesleklerini tanıma ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Gemi Makineleri Bakım Onarımı Megep Modülleri(Güncel)

Gemi Makineleri Bakım Onarımı Megep Modülleri GEMİ MAKİNELERİ BAKIM ONARIM Gemi üzerinde, mekanik işlemler, tornalama, frezeleme ve boru işlemleri, ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Yat Manevraları Dersi Megep Modülleri(Güncel)

Yat Manevraları Dersi Megep Modülleri YAT MANEVRALARI Yat ve balıkçı gemisi gibi küçük tonajlı gemilere güç kazandırabilme ve bu gücü yönlendirebilme ile ilgili bilgilerin verildiğiderstir.

Akvaryum Balıkları Yetiştiriciliği Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Akvaryum Balıkları Yetiştiriciliği Dersi Megep Modulleri AKVARYUM BALIKLARI YETİŞTİRİCİLİĞİ Akvaryum ve akvaryum sistemleri, üreme özelliklerine göre akvaryum balıklarının üretim teknikleri ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Su Ürünleri Tesis Proje Tekniği Modülleri

Su Ürünleri Tesis Proje Tekniği Dersi Megep Modülleri SU ÜRÜNLERİ TESİS PROJE TEKNİĞİ Su ürünleri proje çizimi ile ilgili bilgilerinin verildiğiderstir.