Teknik Resim Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Teknik Resim Dersi Megep Modulleri TEKNİK RESİM İş parçalarının çizimi için gerekli olan teknik resim kurallarının,  standartlarına göre çizilmesi konularının verildiği derstir.

Ayakkabı Malzeme Testleri Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Ayakkabı Malzeme Testleri Dersi Megep Modulleri AYAKKABI MALZEME TESTLERİ Saya, yardımcı ve destekleyici malzemeler, taban ve ayakkabı kalite ölçümü için gerekli testlerin standartlarına göre verildiği derstir.

Deri Kalite Kontrol Dersi Megep Modulleri(Güncel)

Deri Kalite Kontrol Dersi Megep Modulleri İndirmek istediğiniz modulun üzerinde farenin sağ tuşuna basarak ” Hedefi Farklı Kaydet ” seçeneğine tıklayarak modulü, bilgisayarınızda istediğiniz yere kaydedebilirsiniz

Ürün Satışı Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Ürün Satışı Dersi Megep Modulleri ÜRÜN SATIŞI Mal ve hizmetin tedariki, depolanması, ürünün satışa hazırlanması, satış teknikleri, ambalajlama, vitrin ve mağaza düzenleme ile ilgili gerekli bilgilerin verildiği derstir.

Saraciye İleri Üretim Teknikleri Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Saraciye İleri Üretim Teknikleri Dersi Megep Modulleri SARACİYE İLERİ ÜRETİM TEKNİKLERİ Kemer, parçalı kemer, pasaportluk, evrak, okul ve kasalı bond çantası konularının verildiği derstir.

Deri Teknolojisi Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Deri Teknolojisi Dersi Megep Modulleri  DERİ TEKNOLOJİSİ Deri çeşitlerini analiz etme ve ürüne uygun deri seçme ile ilgili bilgi ve becerilerin verildiği derstir.

Temel Tasarım Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Temel Tasarım Dersi Megep Modulleri TEMEL TASARIM Nokta-çizgi, açık-koyu, ışık-gölge, tasarı ilkeleri, doku, renk ve strüktür ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Saraciye Mesleki Yabancı Dil Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Saraciye Mesleki Yabancı Dil Dersi Megep Modulleri SARACİYE MESLEKİ YABANCI DİL Mesleğinde kullanılan teknik terimler, kavramlar ve yayınların yabancı dilde anlamları ile ilgili gerekli bilgilerin verildiği derstir.

Temel Saraciye Tasarım Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Temel Saraciye Tasarım Dersi Megep Modulleri TEMEL SARACİYE ÜRETİM TEKNİKLERİ Süsleme, birleştirme, astarlama, besleme-sertleştirme, kemer, küçük ürün, çanta ve cüzdan konularının verildiği derstir.

Model Ve Istampa Dersi Megep Modulleri (Güncel)

Model Ve Istampa Dersi Megep Modulleri MODEL VE ISTAMPA Modele göre farklı teknikler kullanarak ayakkabının üretilmesi için standart form, yüz, astar, mostra, fort-bombe, taban ve taban astarı ve aksesuar ıstampaları ile ilgili konuların verildiği derstir.