Hukuk Mahkemeleri Yazı Işleri Dersi Megep Modulleri (Güncel)

HUKUK MAHKEMELERİ YAZI İŞLERİ İlk derece hukuk mahkemelerinde yürütülen kalem hizmetlerine ait gerekli bilgi ve becerilerin verildiği derstir.

Girişimcilik ve İşletme Megep Modulleri (Güncel)

Girişimcilik ve İşletme Megep Modulleri  Bu ders ile öğrenciye, ekonomik gelişmeleri takip etme, faaliyet alanını seçme ve iş yeri açma fikri geliştirme yeterlikleri kazandırmak amaçlanmaktadır.  Bu ders; ekonomik gelişmeler ve faaliyet alanları ile ilgili bilgilerin verildiği derstir.

Mesleki Gelişim Dersi Megep Modulleri (Güncel)

MESLEKİ GELİŞİM DERSİ MEGEP MODÜLLERİ MESLEKİ GELİŞİM Öğrencinin yaşam boyu kullanabileceği ve mesleki gelişmesine yararlı olabilecek; iyi ilişkiler kurabilme, öğrenmeyi öğrenme, bilgiye ulaşma, girişimcilik ve iş fikirleri üretme, işe uyum sağlama, kendini geliştirme ve problem çözme gibi bilgi ve becerilerin verildiğiderstir.

Idare Ve Vergi Mahkemeleri Yazı Işleri Dersi Megep Modulleri (Güncel)

İDARE VE VERGİ MAHKEMELERİ YAZI İŞLERİ İdare ve vergi mahkemeleri yazı işlerine ait işlemlerin yapılması ile ilgili bilgi ve becerilerin verildiği derstir.

Hükümlü Ve Tutuklu Işlemleri Dersi Megep Modulleri (Güncel)

HÜKÜMLÜ VE TUTUKLU İŞLEMLERİ Ceza infaz kurumu ve tutukevlerinde göreve hazırlık, hükümlü ve tutukluların kabul, sevk ve tahliye işlemlerine ait bilgi ve becerilerin verildiği derstir.